معرفی شرکت

شرکت مهندسی صنعتی پویا ژنراتور یکی از بزرکترین و با تجربه ترین شرکت های فعال در زمینه تامین و تعمیر انواع الکتروموتور – پمپ – دیزل ژنراتور – ورق سیلیکون استیل – عایقهای الکتریکی – انواع درایو و سافت استارتر – بلبرینگ در سراسر ایران می باشد .

پشتوانه اصلی این شرکت تجارب بیست ساله مدیران ارشد آن در شرکت های الکتروموتور ساز معتبر مانند شرکت Jemco ، شرکت Loher ، شرکت Lanzhou و شرکت Chemp می باشد .

نیاز صنایع داخلی به تامین و تعمیر و همچنین آموزش در زمینه های نگهداری و نصب تجهیزات جانبی جهت حفاظت انواع الکتروموتورها بخصوص در صنایع معدنی(سیمان – فولاد – مس – آلومینیوم – زغال سنگ ) و صنایع پتروشیمی (نفت و گاز) ، صنایع آبرسانی و صنایع ریلی در کل کشور ظرف مدت کوتاهی این شرکت را به عنوان یکی از پایگاهای اصلی در ایران معرفی کرده است.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب ، پشتیبانی و خدمات بسیار مناسبی را به کلیه مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می کند . این شرکت با حفظ پل ارتباطی خود با کارخانه جات گوناگون و ارائه خدماتی همچون نصب و راه اندازی و آموزش ، همواره در جهت کسب رضایت مشتریان خود می کوشد .

مشتریان ما